NE IDE BEZ VIDIĆA: Junajted primio tri gola u porazu od Jokohame

Šuplja odbrana

Tim Dejvida Mojesa poražen od japanskog kluba u prijateljskom meču

JOKOHAMA - Prvak Engleske, ekipa Mančester junajteda zabeležila je i drugi poraz u tri utakmice na predsezonskoj turneji po Aziji. Posle uvodnog poraza od Ol star ekipe Malezije, četa Dejvida Mojesa je ovog puta pala pred ekipom Jokohame - 3:2 (1:2). Jedinu pobedu "Crveni đavoli" su zabeležili protiv reprezentacije lige Australije.

Domaćin meča je poveo već u prvom minutu, kada je Markinjos iskoristio uspavanost odbrane Junajteda u kojoj nema Nemanje Vidića. Jokohama je bila bolji rival, ali je Mančester iskoristio nekoliko minuta dobre igre i preko Lingarda u 19. i autogola Tašira preokrenuo rezultat.

Već u 49. minutu Agijar je izjednačio, da bi tri minuta pre kraja Fudžita doneo veliku radost domaćim navijačima.

Junajted je igrao u sastavu: De Hea - Fabio, Džons, Evans (Smoling), Evra - Anderson, Kleverli - Zaha (Gigs), Lingard (Jang), Janužaj (Kagava) - Van Persi (Velbek).