(VIDEO) GROFOVA ZVEZDA IZJEDNAČILA MUSLINOV REKORD: Crveno-beli zgazili Spartak za 23. vezanu pobedu

Obradovali Delije

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su na svom terenu ekipu Spartaka 4:0 (1:0) u meču 27. kola Superlige Srbije.
1 / 5 Foto: Saša Pavlić

Golove za crveno-bele postigli su Luis Ibanjez sa penala u 45. i 65. minutu sa penala, Mihajlo Ristić u 46. i Ugo Vijeira u 58.Zvezda je stigla do 23. uzastopne pobede u domaćem šampionatu. Crveno-beli su ovom pobedom izjednačili rekordni niz generacije Slavoljuba Muslina po broju uzastopnih trijumfa, koji je ostvaren u dve sezone. Na tribinama je bilo prisutno više od 12.000 navijača.

TOK UTAKMICE90+2. minut - Kraj utakmice!Crvena zvezda je pobedila 4:0 i stigla do 23. uzastopne pobede.90. minut - Igraće se još dva minuta89. minut - Promašaj SikimićaVelika šansa Sikimića, koji šutira pored gola83. minut - Velika prilika za SpartakSpartak konačno dolazi do šanse, a Torbica šutira preko gola

75. minut - Prilika za Donalda 65. minut - GOLLLL!! 4:0 za Zvezdu!
64. minut - Novi penal za Zvezdu
58. minut - Zvezda vodi 3:0!
50. minut - Kakva šansa za Kataija

46. minut - Zvezda vodi 2:0!Zvezda je na samom startu povela 2:0. U listu strelaca upisao se Ristić

II poluvremene

45+2. minut - Kraj prvog poluvremena

45+1. minut - GOLL!!! Zvezda vodi!

44. minut - Penal za ZvezduSudija Nenad Đokić dosudio je penal za crveno-bele. Lopta je posle udarca Vijeire pogodila u ruku Kovačevića. Đokić nije odmah svirao penal, ali je pokazao na belu tačku posle asistencije pomoćnika. Usledili su žestoki protesti igrača Spartaka, ali promene rezultata nije bilo.

37. minut - Prilika za RistićaDobar pokušaj Ristića sa distance, a udarac fudbalera Zvezde završava preko gola

25. minut - Velika šansa za Vijeiru
18. minut - Prva prilika za Zvezdu
9. minut - Nova šansa za Spartak
1. minut - Utakmica je počela

U fan zoni na zapadnoj strani stadiona "Rajko Mitić" bilo je prilično uzavrelo pre početka utakmice. Organizovana menjaža sličica "Nebo se otvorilo" izazvala je veliko interesovanje kolekcionara i navijača koji su do početka meča užurbano menjali duplikate. Ceo događaj svojim prisustvom upotpunili su prvotimci crveno-belih Marko Grujić i Srđan Plavšić, koji su se slikali sa navijačima, razmenjivali, ali i poklanjali sličice.