(VIDEO) SRBIN UPUCAO VUČICU: Mladenović sa dva gola srušio Romu, Bajernova petarda protiv Dinama

Poraz Arsenala i Čelsija

Hrvatski šampion do meča u Minhenu bio neporažen u 45 utakmica

Utakmice drugog kola Lige šampiona u grupama E, F, G i H donele su puno uzbuđenja.

Veče je obeležio bivši fudbaler Crvene zvezde Filip Mladenović koji je postigao dva pogotka u pobedi BATE Borisova protiv Rome 3:2. Mladenović je pogodio mrežu rimske "Vučice" u 12. i 30. minutu na efektan način.

Bajern je bez većih problema petardom ispratio Dinamo iz Zagreba, dok je Barselona preokretom za dva minuta slavila protiv Leverkuzena na svom terenu.

Engleski klubovi su imali loše veče. Arsenal je na svom terenu poražen od Olimpijakosa sa 3:2, dok je Čelsi u Portu izgubio 2:1.

Makabi Slaviše Jokanovića i Predraga Rajkovića poražen je na svom terenu od kijevskog Dinama sa 2:0

Grupa E:Barselona - Bajer 2:1 (0:1)(Roberto 80, Suarez 82 - Papadopulos 22)BATE - Roma 3:2 (3:0)(Stašević 8, Mladenović 12, 30 - Žervinjo 66, Torosidis 82)Grupa F:Bajern - Dinamo Zagreb 5:0 (4:0)(Kosta 13, Levandovski 21, 28, 55, Gece 25)Arsenal - Olimpijakos 2:3 (1:2)(Volkot 35, Sančez 66 - Pardo 33, Fortunis 40, Finbogason 67)Grupa G:Makabi Tel Aviv - Dinamo Kijev 0:2 (0:1)(Jarmolenko 4, Morajes 50)Porto - Čelsi 2:1 (1:1)(Andre 39, Majkon 52 - Vilijan 45+2)Grupa H:Lion - Valensija 0:1 (0:1)(Feguli 42)Zenit - Gent 2:1 (1.0)(Džujba 35, Šatov 67 - Matona 56)

22:25 - Torosidis uneo dramu u BorisovuRoma je golom Torosidisa u 82. minutu smanjila protiv BATE-a na 3:2.

22:24 - Preokret u Barseloni, Suarez strelacGolom Luisa Suareza Barselona od 82. minuta vodi sa 2:1 protiv Bajera.

22:22 - Barselona izjednačila protiv BajeraGolom Serđija Roberta Barselona je u 80. minutu izjednačila protiv Bajerna.

22:11 - Treće vođstvo Olimpijakosa u LondonuFinbogason u 67. minutu donosi Olimpijakosu vođstvo 3:2 protiv Arsenala.

22:10 - Arsenal izjednačio protiv OlimpijakosaSančez postiže gol za 2:2 u 66. minutu.

22:09 - Žervinjo smanjuje prednost BATE-aRoma daje sebi nadu da može da izbegne poraz u Borisovu. Žervinjo je strelac u 66. minutu.

22:08 - Zenit ponovo vodi protiv GentaGolom Olega Šatova Zenit ponovo vodi protiv Genta, od 67. minuta rezultat je 2:1.

21:57 - Het-trik LevandovskogRobert Levandovski postiže svoj treći pogodak protiv zagrebačkog Dinama. Bajern vodi 5:0 od 55. minuta.

21:56 - Gent izjednačio u Sankt PetersburguGolom Matona Gent je u 56. minutu stigao do izjednačenja protiv Zenita.

21:53 - Porto ponovo vodi protiv ČelsijaGolom Majkona Porto od 52. minuta vodi sa 2:1 protiv Čelsija.

21:52 - Dinamo iz Kijeva duplirao vođstvo u Tel AvivuOd 50. minuta Dinamo iz Kijeva golom Morajesa vodi sa 2:0.

21:32 - Vilijan doneo izjednačenje Čelsiju u PortuVilijan je iz slobodnog udarca matirao slavljenika Kasiljasa u finišu prvog poluvremena.

21:29 - Valensija vodi u LionuGolom Feguolija Valensija vodi u Francuskoj.

21:26 - Olimpijakos ponovo vodi protiv Arsenala u Londonu

21:23 - Porto vodi protiv ČelsijaAndre u 39. minutu dovodi Porto u vođstvo protiv Čelsija.

21:22 - Zenit vodi protiv GenkaGolom Artema Džijube Zenit vodi protiv Genka.

21:22 - Arsenal ekspresno stigao do izjednačenjaTeo Volkot je u 35. minutu pogodio za 1:1 na Emirejtsu protiv Olimpijakosa.

21:18 - Olimpijakos vodi u LondonuFelipe Pardo doveo je u vođstvo Olimpijakos u 33. minutu protiv Arsenala u Londonu.

21:16 - Drugi gol MladenovićaFilip Mladenović postigao je još jedan evrogol, treći za BATE protiv Rome.

21:12 - Potop zagrebačkog Dinama u Minhenu, drugi gol LevandovskogRobert Levandovski postiže svoj drugi, a četvrti gol za Bajern protiv Dinama. Igra se 28. minut.

21:09 - Bajern gazi Dinamo!Mario Gece postigao je treći gol za Bajern protiv Dinama. Gol je pao u 26. minutu. Gece je odigrao dupli pas sa Komanom i uz slabu intervenciju golmana Dinama Eduarda povećao rezultat.

21:06 - Bajer vodi u Barseloni!Nemci su šokirali Barsu na Kamp Nou. Papadopulos je glavom sa svega dva metra posle kornera matirao domaći tim.

21:05 - Levandovski postiže drugi gol za Bajern protiv DinamaVelika greška odbrane DInama, Tijago Alkantara je oduzeo loptu, ušao u šesnaesterac i dodao do Levandovskog, koji se poklonio i rutinski ubacio loptu u mrežu.

20:59 - Gol Filipa Mladenovića!Novi šok za Romu u Belorusiji! Srpski internacionalac Filip Mladenović postigao je drugi gol za BATE, šutirao je sa oko 30 metara, a katastrofalnu grešku napravio je golman Šćešnija.

20:58 - Bajern vodi protiv DinamaGolom Daglasa Koste Bajern vodi u Minhenu protiv zagrebačkog Dinama. Kosta je krenuo posle solo prodora šutirao u bliži ugao gola Dinama, a Eduardo slabo reagovao.

20:57 - Iker Kasiljas od večeras rekorder

20:54 - BATE vodi protiv RomeIgor Stašević matirao je Romu u 9. minutu. Prethodno je u akciji učestovao srpski internacionalac Mladenović, koji je centrirao, a Stašević posle odbitka lopte od prečke matirao "Vučicu". Gol pogledajte OVDE

20:50 - Dinamo iz Kijeva vodi u Tel AvivuLoš start za Makabi Slaviše Jokanovića. Jarmolenko je prihvatio jednu dubinsku loptu i potom matirao Predraga Rajkovića, Srpski golman na golu Makabija nije mogao ništa u ovoj situaciji.

20:36 - Dani Alveš jedan od slavljenika

20:31 - Jokanović se nada prvoj pobediJedini srpski trener u Ligi šampiona Slaviša Jokanović pokušaće da zabeleži prvu pobedu u ovom takmičenju. Njegov Makabi dočekuje Dinamo iz Kijeva.

20.30 - Večerašnji parovi

Grupa E:Barselona - BajerBATE - RomaGrupa F:Bajern - Dinamo ZagrebArsenal - OlimpijakosGrupa G:Makabi Tel Aviv - Dinamo KijevPorto - ČelsiGrupa H:Lion - ValensijaZenit - Gent