(VIDEO) HRVAT POKLONIO PENAL REALU: Lopta pogodila Srnu u leđa, Bebek pokazao na jedanaesterac

Gruba greška

Arbitar je naseo na provokaciju Kristijana Ronalda

Fudbaleri Reala i Šahtjora igraju meč prvog kola grupe "A" Lige šampiona, a na tom meču hrvatski arbitar Ivan Bebek napravio je veliku grešku, kada je u 55. minutu svirao nepostojeći jedanaesterac za domaći tim.

Velika greška hrvatskog sudije Ivana Bebeka omogućila je Realu da povede sa 2:0 protiv brojčano slabijeg Šahtjora u 55. minutu. Posle lepog driblinga Benzeme i "povratne" ka Ronaldu, usledio je šut Portugalca koji je Darija Srnu, hrvatskog reprezentativca, pogodio u leđa. Ronaldo je tražio penal, prilično bezobrazno, a Bebek ga je dosudio!

Kristijano je potom dao gol sa bele tačke, pa je postao najbolji strelac Lige šampiona sa 78 pogodaka u elitnom takmičenju.

Cristiano Ronaldo Great Penalty 2-0 Goal (HD) | Real Madrid Vs. Shakhtar Donetsk | UEFA... http://t.co/leeneELWpH