Slušaj vest

Na oglasima se prodaju kuće i vikendice u ruralnim sredinama od 7.000 do 10.000 evra!

Građani poslednjih meseci masovno pretražuju i "češljaju" oglase za prodaju nekretnina i to kuća na selu ili seoskih domaćinstva koja imaju nisku cenu. Pojedini vlasnici ovih nekretnina širom zemlje prodaju ih za manje od 10.000 evra. Kurir je pronašao tri ovakve kuće u Alibunaru, Grdelici i Gadžinom Hanu.

Kupovina kuća na selu
Foto: Shutterstock, Ilustracija

Kuća u Alibunaru prodaje se za 10.000 evra, ima 57 kvadrata i nalazi se na placu od 11,8 ari. Takođe, u mestu Grdelica selo vlasnik prodaje deo kuće za 7.000 evra koji ima tri sobe, bez kupatila, a struja može da se priključi na postojeću instalaciju. Objekat ima terasu, dve garaže i dvorište. Vlasnik je naglasio i da cena nije fiksna kao i da je kuća od grada udaljena 1,5 kilometara. 

Prodaja kuća u Srbiji
Foto: Shutterstock, Ilustracija

Na jugu Srbije u mestu gadžin Han odnosno Jagličje prodaje se kuća takođe za 10.000 evra koja ima suteren, prizemlje i sprat, ima 174 kvadrata, a plac ima 435 kvadrata

- Kuća se nalazi u selu Jagličje, na pet kilometara od Gadžinog Hana, a na 25 kilometara od Niša. Put do sela je odličan, rađen je pre dve godine. Smeštena je u podnožju Suve Planine. Na dva kilometara nalazi se planinski Vrh Mosor (905 metara nadmorske visine ) kao i izletište Bojanine vode. Idealno za ljubitelje prirode i planinarenja. Vazduh je čist, priroda netaknuta. Mir i tišina zagarantovani - navodi se u oglasu. 

JEDINI SAJT ZA NEKRETNINE KOJI ĆE VAM IKADA TREBATI: Najveća ponuda, najbolji oglasi, procena fer cene, agencije od poverenja Izvor: Kurir televizija