INCIDENTI U ATINI: Tuča navijača sa policijom

Vatreni atinski derbi

Olimpijakos i Panatinaikos igrali su bez pobednika, 1:1

ATINA - Fudbaleri Olimpijakosa i Panatinaikosa igrali su bez pobednika 1:1 u derbi meču 29. kola grčke Superlige.Gosti su poveli golom Figueroa u 73. minutu, a izjednačenje Olimpijakosu doneo je Mitroglu u 87. minutu. Fudbaleri Panatinaikosa su žestoko protestovali, jer su tvrdili da je gol postignut iz ofsajda. Ljubomir Fejsa odigrao je ceo meč za Olimpijakos, dok je Marko Pantelić meč pratio sa tribina.Olimpijakos je još ranije obezbedio titulu, pošto se kolo pre kraja šampionata nalazi na prvom mestu na tabeli sa 74 boda. Panatinaikos je tek sedmi sa 37 poena.Ni ovaj meč atinskih klubova nije mogao da prođe bez incidenata. Navijači Olimpijakosa sukobili su se sa policijom u blizini stadiona Karaiskaki kod metro stanice. Letele su flaše i kamenice, a policija je morala suzavcem da rastera navijače.