PARTIZAN NE ODUSTAJE OD TITULE: Voždovac iz Humske ispraćen novom petardom

Crno-beli se ne predaju

Fudbaleri Partizana deklasirali su ekipu Voždovca sa 5:0 u 28. kolu Superlige Srbije

BEOGRAD – Fudbaleri Partizana deklasirali su ekipu Voždovca sa 5:0 u 28. kolu Superlige Srbije. Crno-beli su tako zadržali bar teoretske šanse da odbrane titulu. Partizan dva kola pre kraja Superlige ima tri boda manje od prvoplasirane Crvene zvezde. Partizan nije ima pravo na grešku protiv Voždovca, pošto je Zvezda nešto ranije u Užicu savladala Slobodu sa 2:0. Partizan je na poluvremenu vodio sa 2:0, golovima Volkova i Škuletića, da bi u nastavku goleadu crno-belih nastavili Lazović, Škuletić i Luka. Izabranicui trenera Marka Nikolića tako su na drugoj uzastopnoj utakmici postigli pet golova. Partizan je u prošlom kolu istim rezultatom savladao Donji Srem. Crveno-beli su prvi na tabeli sa 68 bodova, dok drugoplasirani Partizan sada ima 65 bodova, pa će pitanje šampiona biti rešeno u poslednja dva kola. Zvezdi je potrebna jedna pobeda kako bi prekinula dominaciju rivala I osvojila prvu titulu još od 2007. godine.

TOK MEČA21.52 - Kraj utakmice, ubedljiv trijumf PartizanaNe predaju se crno-beli. Fudbaleri Partizana ostaju u borbi za titulu, pošto su u 28. kolu Superlige savladali Voždovac sa 5:0. Crno-beli su tako ponovo prišli Zvezdi na tri boda zaostatka. Do kraja prvenstva ostalo je da se odigraju još dva kola.21.29 (70. minut) - Šansa za Voždovac Gosti konačno dolaze do dobre prilike, ali Lukač sjajno interveniše posle pokušaja Babovića. Velika prilika za Voždovac.21.28 (69. minut) – Gooooool, Partizan vodi 5:0! Parni valjak melje. Nova petarda fudbalera Partizana. Ponovo je centrirao Vulićević, a Luka još jednom matira golmana Supića za ubedljivih 5:0.

21.23 (64. minut) – Gooooool, Partizan vodi 4:0!
21.17 (58. minut) - Crno-beli traže penal 21.15 (56. minut) Gooooool, Partizan vodi 3:0!
21.05 (46. minut) - Počelo je drugo poluvreme

II poluvreme20.49 - Kraj prvog poluvremena na stadionu PartizanaCrno-beli odlaze na odmor sa dva gola prednosti. Partizan je bio bolji u prvih 45 minuta i zasluženo vodi protiv Voždovca. Gosti su se dobro branili u prvih pola sata, ali su u nastavku primili dva gola pa crno- beli u nastavku meča ulaze sa dobrim rezultatom. 20.41 (39. minut) - Gooooool, Partizan vodi 2:0!Škuletić je siguran sa bele tačke i duplira prednost crno-belih u završnici prvog poluvremena. Škuletić lako vara golmana Supica i postiže šesti gol u sezoni.

20.40 (38. minut) - Penal za Partizan! 20.38 (36. minut) - Lazović šutira pored gola 20.29 (27. minut) - Gooooool, Partizan vodi 1:0!
20.22 (20. minut) - Nema pravih prilika 20.12 (10. minut) - Ofanziva crno-belih

20.02 (1. minut) - Počela je utakmica u HumskojCrno-beli nemaju pravo na grešku protiv ekipe Voždovca. U sitaciji kada im Crvena zvezda beži šest bodova, dva kola pre kraja izabranici trenera Marka Nikolića nemaju pravo na kiks. 19.50 - Dobrodošli na Kurir sport! Fudbaleri Partizana sastaju se sa ekipom Voždovca u 28. kolu Superlige Srbije. Partizan mora da pobedi na svom stadionu ukoliko želi da ostane u šampionskoj trci, pošto je Crvena zvezda nešto ranije savladala Slobodu sa 2:0. Evo sastava timova:Partizan: Lukač, Vulićević, Stanković, Trajković, Volkov, Drinčić, Brašanac, Ninković, Živković, Lazović, Škuletić. Voždovac: Supić, Projić, Nikolić, Pavićević, Jašić, Dragović, Marušić, Mihajlov, Babović, Milovanović, Sekulić.