LUDO NAVIJANJE

LUDNICA U SENTI, JOŠ LUĐE U DOMU BORJANA: Pogledajte koliko su SRČANO Sneža i Milan ispratili meč TSC-FCSB (VIDEO)

Snežana i Milan Borjan podelili su na društvenim mrežama snimke navijanja tokom neverovatnog meča Lige Evrope između TSC i FCSB u kojoj je srpski tim posle penal serije završio učešće u evropskom takmičenju.

TSC i FCSB su odigrali neverovatan meč u Senti, prepun uzbuđenja i preokreta koji je na kraju rešen penalima.

Posle 90 minuta rezultat je bio 4:4, posle 120 minuta 6:6, a posle penala 5:4 za FCSB koja je na gostovanje stigla sa samo 14 igrača.

A uzbudljivo je bilo i u domu Borjana! Snežana i Milan su srčano ispratili svaki potez TSC-a na terenu, a supruga golmana Crvene zvezde te trenutke je podelila na društvenim mrežama.

Razlog za ovakvo ludo navijanje ponajviše leži u činjenici da je na golu kluba iz Bačke Topole stajao njen rođeni brat Nenad Filipović.