SRBIN POCEPAO MREŽU I RASPAMETIO AMERE! Spektakularna bomba u 93. minutu za pobedu Čikaga! TRENER SE HVATAO ZA GLAVU! (VIDEO)

MAJSTORIJA

Srpski fudbaler Luka Stojanović postigao je spektakularan gol za pobedu Čikaga protiv Sinsinatija (4:3).

Bivši igrač Čukaričkog je u trećem minutu nadoknade vremena silovitim udarcem razbucao mrežu Sinsinatija i tako doneo trijumf svom timu na ovom izuzetno teškom gostovanju.

Čikago u 17 minutu imao dva gola prednosti (2:0) i delovalo je da će rutinski zabeležiti trijumf. Međutim, Sinsinati se nije predavao, uspeli su da izjednače rezultat do poluvremena.

Gosti su u 71. minutu ponovo poveli, međutim, u 91. je usledilo novo izjednačenje.

Kada su svi mislili da će timovi podeliti bodove na scenu je stupio sjajni Luka Stojanović, koji je u igru ušao u 86. minutu meča.

Srbin je sa 20-ak metara udaljenosti ispalio "projektil" u mrežu Sinsinatija i tako doneo pobedu svom timu.

Fudbaleri domaćeg tima nisu znali šta ih je snašlo, a trener se od očaja uhvatio za glavu nakon spektakularnog udarca bivšeg igrača Čukaričkog.