HULIGANI MALTRETIRALI FUDBALERE U ITALIJI! Beograđanin najgore prošao - šokantne scene (VIDEO)

serija a

Fudbaleri Monca i Lacija odigrali su u Monci nerešeno 2:2, u meču 35. kola italijanske Serije A.

Strelci za Lacio bili su Ćiro Imobile u 11. i Matijas Vesino u 83. minutu. Oba gola za Moncu postigao je reprezentativac Bosne i Hercegovine Milan Đurić u 75. i drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Meč su obeležile ružne scene po završetku meča.

Kada su prišli delu stadiona određenom za gostujuće navijače, fudbaleri Lacija su napadnuti i izvređani od strane njihovih navijača!

Najgore su prošli Mateo Genduzi i Adam Marušić, koji su bili na udaru najvatrenijih navijača. Genduzi je navodno već bio u svlačionici kada je dobio naređenje da se vrati ispod tribine.

Marušić, rođeni Beograđanin, takođe se nije "lepo proveo" prema pisanju medija iz Italije.