VILJAREAL NEZAUSTAVLJIV: Trojka za Osasunu

Primera, treće kolo

’Žuta podmornica’ ima maksimalnih devet bodova iz tri kola

Fudbaleri Viljareala nastavljaju sa briljantnim partijama ove sezone, pošto su u trećem kolu Primere savladali Osasunu u Pamloni sa 3:0. ’Žuta podmornica’ ima maksimalnih devet bodova iz tri kola, dok Osasuna nema nijedan.U preostala dva meča odigrana u subotu Selta i Granada remizirali su u Vigu 1:1, dok je Valjadolid kod kuće dobio Hetafe 1:0.

Viljareal je pitanje pobednika rešio već u prvom poluvremenu, kada su Perbet i Akinjo postigli golove, a Uče je u 75. minutu potvrdio pobedu gostiju. Selta je i dalje neporažena, ima pobedu i dva remija, ali skor je mogao da bude bolji da su domaći protiv Granade sačuvali vođstvo posle gola Rafinje u 29. minutu. Ipak, Piti je u 62. minutu doneo bod Granadi, četvrti ove sezone. Golom Valjentea u 48. minutu Valjadolid je protiv Hetafea prekinuo niz od dva poraza, a gosti iz predgrađa Madrida ostaju na jednom bodu.ž Primera, treće kolo:subota:Selta – Granada 1:1 Rafinja 29 - Piti 62Valjadolid – Hetafe 1:0 Valjente 48Osasuna – Viljareal 0:3 Perbet 22, Akinjo 30, Uče 75

Nedelja:Real Madrid – Atletik BilbaoEspanjol – Betis Real Sosijedad – Atletiko MadridSevilja – MalagaValensija – Barselona