(VIDEO) OVO SVET DO SADA NIJE VIDEO: Da li je ovo najlepši gol u istoriji rukometa?

Zagreb pogotkom sa centra po isteku vremena do osmine finala LŠ

Pčelica je izveo udarac, a lopta je pogodila nekog u živom zidu španskog kluba, prevarila golmana i završila u mreži

ZAGREB - Rukometaši Zagreba pobedili su na svom terenu ekipu španske La Riohe 31:30 u meču grupe A 9. kola Lige šampiona pogotkom Duška Čelice po isteku 60. minuta.Rukometašima Zagreba je dosuđen prekršaj na sredini terena u poslednjim sekundama meča pri rezultatu 30:30. Sudije nisu zaustavile vreme, a pošto je isteklo 60. minuto ostao je da se izvede udarac sa više od 15 metara.Čelica je izveo udarac, a lopta je pogodila nekog u živom zidu španskog kluba, prevarila golmana i završila u mreži.Usledilo je veliko slavlje igrača Zagreba, koji su ovom pobedom kolo pre kraja takmičenja izborila plasman u osminu finala Lige šampiona.