GAŠIĆ POSLE MAKABIJA: Naša najveća briga je povreda Milosavljevića

Kapiten crno-belih će biti pregledan po povratku u Srbiju

Kapiten Partizana se povredio u trećoj četvrtini prilikom jednog pokušaja zakucavanja

TEL AVIV - Pomoćni trener košarkaša Partizana Velimir Gašić izjavio je da klub još ne zna stepen povrede kolena kapitena crno-belih Dragana Milosavljevića.Kapiten Partizana se povredio u trećoj četvrtini pri pokušaju zakucavanja. Milosavljević će po povratku u Srbiju u petak otići kod specijaliste na pregled posle kog će biti poznat stepen povrede i da li će i koliko kapiten crno-belih morati da pauzira."Čestitke ekipi Makabija na zasluženoj pobedi. Oni su večeras pokazali jedan zavidan nivo kvaliteta i sigurno da su nivo forme i prag timske igre podigli u odnosu na prvu fazu takmičenja u Evroligi, na ono što je bilo na početku sezone. Sa druge strane, prvo poluvreme mi nismo jednostavno odigrali sa punom koncentracijom s obzirom na neke zadatke koje smo postavili ispred ekipe. Kvalitet ekipe Makabija i greške koje smo mi pravili u prvom poluvremenu, rezultirali su visokim vođstvom izraelskog tima. Drugo poluvreme smo odigrali borbenije, angažovanije u svim fazama igre, sa mnogo boljom kontrolom ritma i tempa igre. Malo smo porodužili igru u napadu i podgli nivo agresivnosti u odbrani. To je omogućilo da treći period rešimo u našu korist i tu veliku razliku koja je bila u prvom poluvremenu svedemo na manju meru. Ono što je mnogo bitnije jeste što je nivo i sam način igre imao veći kvalitet, uz angažovanje i borbenost, dovelo nas je u situaciju da drugo poluvreme igramo u egalu", rekao je Gašić i dodao:"Ono što je za nas najveća briga je povreda Milosavljevića. Ovog trenutka zaista ne znamo o kakvoj je povredi reč, to ćemo saznati tek kada budemo došli u Beograd. Okrećemo se narednim utakmicama koje nas čekaju. Već u ponedeljak sa ekipom MZT-a, najbitnije je da se što kvalitetnije spremimo za ono što nas čeka u narednom kolu ABA lige".Makabi je ranije večeras pobedio Partizan s 88:67.