SEVALE PESNICE: Pogledajte tuču Kneževića i Lazovića na utakmici Rada i Partizana!

Oba igrača dobila crvene kartone

Dok su igrači Partizana slavili vodeći gol došlo je do koškanja i tuče Lazovića i Kneževića u koju su se uključili igrači oba tima

BEOGRAD - Fudbaler Partizana Danko Lazović i igrač Rada Srđa Knežević dobili su crvene kartone na meču 19. kola Superlige Srbije zbog tuče na terenu.Incident je izbio u 79. minutu kada je Partizan poveo s 3:2 golom Brašanca. Dok su igrači Partizana slavili vodeći gol došlo je do koškanja i tuče Lazovića i Kneževića u koju su se uključili igrači oba tima.Situacija se smirila posle nekoliko minuta, a sudija Marko Popović pokazao je crvene kartone obojici igrača.

Partizan je na kraju slavio s 4:2.