JURIŠ NA SUDIJU U IVANJICI: Pogledajte kako su fudbaleri TSC-a napali pomoćnika posle pobedonosnog gola Javora (VIDEO)

TVRDE DA JE BIO OFSAJD

Fudbaleri TSC-a doživeli su drugi uzastopni poraz u Superligi Srbije, a za neuspeh su okrivili pomoćnog sudiju.

Najveće iznenađenje sezone, TSC, gostovao je u subotu u Ivanjici i na poluvremenu vodio 2:1, ali su se na kraju radovali Ivanjičani - 3:2.

Pobedu domaćinu doneo je Maričić u 86. minutu, a gosti su smatrali da je fudbaler Javora bio u nedozvoljenoj poziciji.

Glavni sudija Aleksandar Živković je pokazao na centar, što je bio znak za gostujuće fudbalere da jurnu ka pomoćniku Milanu Miniću, jer nije podigao zastavicu.

Igrači ekipe iz Bačke Topole nisu bili nimalo nežni u protestima...

Sporni momenat pogledajte na 2:54 ovog snimka: