TRI KOMADA SRBA ZA JUVENTUS: Totalno ludilo u Italiji u režiji VLAHOVIĆA I KOSTIĆA (VIDEO)

SERIJA A

Dušan Vlahović i Filip Kostić vodili su Juventus do važne pobede na gostovanju Salernitane. Njih dvojica su postigla sva tri gola za Staru damu u trijmfu - 3:0 (2:0).

Vlahović je dao vodeći gol za Juve u 26. minuti iz penala! Zanimljivo, Di Marija je prepustio srpskog asu izvođenje jedanaesterca (pričali su kada je dosuđena kaznenin udarac).

Pogledajte taj pogodak:

Ovo je bio Dušanov prvi gol još od oktobra kada je pogodio protiv Torina (15. oktobar). Ukupno je dao sedam golova u prvenstvu po čemu je 10. najbolji strelac u Seriji A.

A, onda je u 45. minutu Vlahović bio u ulozi asistenta, a Kostić je pogodio za gol za 2:0.

Filip je na dva gola i čak 10 asistencija u tekućoj sezoni.

Zatim - ponovo Vlahović. Dušan je pogodio na početku drugog poluvremena za konačnih 3:0.

Juventusu je ova utakmica bila izuzetno bitna pošto su ostali bez 15 bodova zbog kazne, a navodno mogli bi da dobiju još jedan minus u vidu čak 20 bodova.