REAL GAZI I BEZ RONALDA: Elče nemoćan, bomba Gereta Bejla

rutinski trijumf

Kraljevski klub je upisao rutinsku pobedu golovima Iljaramendija u 34, Bejla u 72. i Iska u 81. minutu.

MADRID - Fudbaleri Real Madrida pobedili su Elče sa 3:0 u 25. kolu španske Primere i ponovo su se, bar na kratko, osamili na čelu tabele. "Kraljevski klub" je do novog trijumfa na stadionu Santijago Bernabeu stigao bez najboljeg fudbalera sveta Kristijana Ronalda, koji je i dalje suspendovan. Domaćin je upisao rutinsku pobedu golovima Iljaramendija u 34, Bejla u 72. i Iska u 81. minutu. Meč je definitivno obeležio spektakularni pogodak Velšanina Gereta Bejla, koji je sa 30 metara skinuo paučinu sa gola gostiju. Real sada ima 63 boda, tri više od Barselone i Atletiko Madrida. Barsu u subotu uveče očekuje meč sa Real Sosijedadom, dok Atletiko u nedelju ide na noge Osasuni.

Rezultati utakmica 25. kola Primere:

Real Madrid - Elče 3:0 Selta - Hetafe 1:1 Real Sosijedad - Barselona 3:1 Almerija - Malaga 0:0

Juče: Valjadolid - Leavnte 1:1