ZVEZDA NASTAVLJA POHOD KA NOVOJ DUPLOJ KRUNI: Vrščani pokazali ZUBE na Marakani, "REZERVISTI" slomili hrabre goste!

KUP SRBIJE

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u polufinale Kupa Srbije.

Zvezda je u četvrtfinalu savladala Vršac rezultatom 3:0.

Strelci su bili Katai u 6, Šerif u 66. i Bukari u 82. minutu.

Zvezda je brzo povela golom Kataija i činilo se da će doživeti pravu katastrofu.

Međutim gosti nisu tako mislili, i hrabro su suprotstavili velikom favoritu, ne želeći da se brane.

Trener crveno-belih Vladan Milojević bio je prinuđen da iu igru ubaci najjače snage Bukarija i Šerifa i to je prelomilo meč

Pitanje pobednika rešio je Šerif u 66. minutu, a pobedu domaćina potvrdio Bukari u 82. minutu.

Zvezda koja je branilac trofeja tako je treći tim koji se plasirao u polufinale Kupa nakon Partizana i Vojvodine.

Poslednjeg polufinalistu saznaćemo u četvrtak kada u Kragujevcu Radnički dočekuje Novi Pazar.

1 / 7 Foto: Starsport

Drugo poluvreme:

90. minut - Utakmica je završena, očekivana pobeda Zvezde i plasman u polufinale Kupa Srbije.

82. minut - GOL - 3:0 - BUKARI! Nakon kornera Kange, Milunović je glavom prebacio loptu, a Bukari samo ubacio u mrežu.

75. minut - Zvezda nekako lakše igra nakon drugog gola, par opasnih situacija pred golom gostiju.

66. minut - GOL - 2:0 - ŠERIF! Zvezda je posle mnogo muka duplirala prednost. Rezervisti su su najzaslužniji za ovaj gol. Bukari je nakon dubinske lopte Dragovića, uposlio Šerifa koji se odlično snašao u šesnaestercu i uz malo sreće matirao Novića.

58. minut - Reaguje Milojević dvostrukom izmenom u igri su Bukari i Šerif, umesto Sremčevića i Krasoa

48. minut - Gosti su izveli već šest kornera, hrabro se nadigravaju sa crveno-belima.

46. minut - Kanga je zamenio Mimovića, što znači da će Mijailović u nastavku igrati desnog beka.

46. minut - Utakmica je nastavljena

Zvezda

Prvo poluvreme:

45. minut - Dobar pokušaj Kataija iz prve, brani Nović.

40. minut - Velika šansa za Zvezdu, Radojević je prošao po levoj strani, Krasom je bio u sjajnoj prilici ali je izblokiran

34. minut - Zvezda ponovo pojačava ritam, ali Vrščani odolevaju.

Zvezda

28. minut - Nakon kornera za Vršac pokušao je Terzić. preko gola.

22. minut - Ne brane se ni Vrščani, hrabro su se suprotstavili velikom favoritu i prete iz kontranapada

17. minut - Dobar pokušaj Krasoa sa ivice šesnaesterca brani Nović.

12. minut - Napada Zvezda i posle vodećeg gola, crveno-beli žele da što pre reše dileme oko pobednika.

6. minut - GOL - 1:0 - KATAI! Zvezda je odmah naplatila terensku inicijativu. Stamenić je osvojio loptu, povukao napad, uposlio Kataia u šesnaestercu koji manirom iskusnog strelca matira Novića.

1. minut - Utakmica je počela

Crvena zvezda: Popović - Mimović, Dragović, Milunović, Radojević - Mijailović, Stamenić - Kraso, Šljivić, Katai - Sremčević

Vršac: Nović - Terzić, Dijuf, Stojković, Lazevski - Lainović, Milivojević, Čejić, Todorović, Žunić - Rikelme

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju Vršac u utakmici četvrtfinala Kupa Srbije.

Zvezda je branilac trofeja i apsolutni favorit u ovom meču.

Ipak trener crveno-belih Vladan Milojević ne potcenjuje rivala.

"Ne znam još uvek kakav će tim izaći na teren sutra, ali će stvari biti jasnije posle današnjeg treniga, te ću tada i odlučiti. Mi poštujemo svakog protivnika i u tom maniru ćemo ući u sutrašnju utakmicu, sa ciljem da prođemo dalje " rekao je Milojević.

Zvezda je lider na tabeli Superlige Srbije sa 75 bodova, četiri više od drugoplasiranog Partizana.

Vršac nastupa u Prvoj ligi Srbiji i nalazi se trenutno se nalazi na 11 mestu sa 36 bodova i boriće se u plej -autu nakon regularnog dela takmičenja.

Utakmica na stadionu " Rajko Mitić počinje u 19 časova.