U PRAVI ČAS: Ljajićev gol pred Mihajlovićev spisak za Hrvate

Fiorentina ne staje

Đilardino iz ofsajda doneo trijumf Bolonji nad Interom, za koji je do povrede igrao Dejan Stanković

Fudbaleri Fiorentine su u 28. kolu Serije A, golovima Stevana Jovetića i Adema Ljajića iz slobodnog udarca, savladali Lacio rezultatom 2:0 i zbog poraza Intera kod kuće od Bolonje (0:1), napredovali do četvrte pozicije.

Drugi gol za tim iz Firence postigao je naš internacionalac Adem Ljajić (igrao do 67. minuta). On je fantastično izveo „slobodnjak“ i poslao je u bliži ugao golmana Marketija.Inter je ponovo razočarao izgubivši od Bolonje. Jedini gol postigao je Đilardino koji je za korak bio u ofsajd poziciji, u 57. minutu, a pored poraza brine i povreda Dejana Stankovića

Srpski vezista je zaigrao od početka i taman kada se činilo da sve ide na bolje posle dugog odsustva, ali je zbog nove povrede u 55. minutu napustio teren i ustupio mesto Kovačiću. Pitanje je kolika je ozbiljnost povrede, ali je svakako dodatna glavobolja i za selektora Sinišu Mihajlovića pred gostovanje na Maksimiru, za koje je Stanković bio planiran.