KIKS CRNO-BELIH VEĆ NA STARTU: Partizan igrao bez golova sa Novim Pazarom

Šampion nemoćan

Novi Pazar i Partizan igrali su 0:0 na startu prolećnog dela sezone

NOVI PAZAR - Fudbaleri Novog Pazara i Partizana igrali su bez golova u meču 16. kola Superlige Srbije.Aktuelni šampion Srbije napravio je kiks na startu prolećnog dela sezone, pošto nije uspeo da pobedi Novi Pazar u gostima. Najbolju šansu na utakmici propustio je napadač Partizana Petar Škuletić kada nije uspeo da iskoristi situaciju jedan na jedan sa golmanom domaćeg tima Milošem Budakovićem u finišu prvog poluvremena.Remijem na startu prolećnog dela šampionata crno-beli su izgubili lidersku poziciju na tabeli pošto je Crvena zvezda na Marakani savlada Javor sa 2:1.Zvezda sada ima 35 bodova, jedan više od Partizana. dok je Novi Pazar šesti na tabeli sa 25 osvojenih bodova.TOK UTAKMICE

90+3. minut - Kraj utakmice.

90. minut - Partizan postiže gol, ali ga sudija poništava. Škuletić je bio u duelu sa golmanom Novog Pazara kome je ispala lopta i došla do Živkovića, koji ju je prosledio u mrežu. Međutim, sudija je pokazao da je Škuletić napravio faul.86. minut - Aksentijević sa oko 20 metara šutira pored gola83. minut - Partizan ima inicijativu, ali bez promene rezultata76. minut - Aksentijević šutira pored gola sa oko 16 metara72. minut - Novi korner za domaći tim. Posle kornera gužva u šesnaestercu gostiju, ali je Lukač siguran64. minut - Ilić u šansi na šutu sa 16 metara, ali su igrači Novog Pazara izblokirali su udarac.58. minut - Arsenijević je pripremio šansu za Kecapa, koji glavom lobuje Lukača, ali i prečku.50. minut - Partizan igra ofanzivnije u drugom poluvremenu47. minut - Luka šutira, ali bez opasnosti za golmana domaćih46. minut - Počelo je drugo poluvremeII poluvreme46. minut - Kraj prvog poluvremena. Novi Pazar - Partizan 0:045. minut - Velika prilika za crno-bele. Lopta je došla do Škuletića, koji sa oko 10 metara šutira preko gola.44. minut - Drinčić nabacuje loptu u šesnaesterac gostiju, ali je Budaković siguran.41. minut - Škuletić šutira sa oko 18 metara. Budaković je siguran39. minut - Nova velika prilika za Partizan. Luka je ostao sam na oko 10 metara od gola, ali je šutirao preko prečke36. minut - Gužva u šesnaestercu Partizana. Interveniše odbrana crno-belih.

33. minut - Velika prilika za crno-bele. Malbašić je odlično centrirao sa leve strane, ali je odbrana domaćih intervenisala ispred napadača Partizana.29. minut - Dva kornera za crno-bele u jednom minutu. Bez promene rezultata25. minut - Nova akcija za domaći tim. Skraćeni korner je izveo Sotirović, ali je Lukač izbacio loptu u polje.20. minut - Partizan ima loptu više u posedu, ali crno-beli nisu uputili nijedan udarac ka golu Pazaraca15. minut - Prvi korner za domaći tim, bez opasnosti za crno-bele

13. minut - Otašević je glavom tukao, ali je golman Partizana lako intervenisao.

10. minut - Domaći su imali dobar napad, ali je odbrana Partizana odlično intervenisala.

5. minut - Igra se odvija na sredini terena, ali su domaći fudbaleri agilniji1. minut - Utakmica je počelaI poluvreme

Igrači i sudije su na teren izašli u majicama na kojima je pisalo: "Ne govoru mržnje". Na tribinama je oko 7.000 navijača. Pristalice Partizana koje su iz Beograda krenule na utakmicu kasne. Utakmica je kasnila s početkom, jer su domaći navijači na teren ubacili veliki broj rolni na teren. Grobari su ipak stigli na tribinu.TOK UTAKMICEStadion u Novom Pazaru.Gledalaca: 7.000Novi Pazar - Partizan 0:0 žuti kartoni: Kecap, Pavlović, Protić - Malbašić, BrašanacNovi Pazar: Budaković, Protić, Otašević, Mutavdžić (od 65. Rusmir), Stevanović, Obrovac, Sotirović (od 56. Pavlović), Kecap, Vuković, Ragipović, Arsenijević (od 90. Jevtović)Partizan: Lukač, Aksentijević, Obradović, Trajković, Volkov, Drinčić, Ilić, Luka (od 85. Grbić), Brašanac (od 68. Pantić), Malbašić (od 78. A. Živković), Škuletić.Jelen Superliga Srbije, 16. kolo:Subota: Donji Srem – Vojvodina 1:1 Voždovac – OFK Beograd 1:0 Novi Pazar – Partizan 0:0 Spartak – Sloboda (odloženo) Čukarički – Rad 2:0 Napredak – Jagodina 2:1 Crvena zvezda – Javor (18.00) Nedelja: Radnički 1923 – Radnički Niš