BARSA PREGAŽENA: Bajern slavio s 4:0!

Bavarci na pragu finala

Revanš meč biće odigran prvog maja u Barseloni
1 / 19

MINHEN - Fudbaleri Bajerna pobedili su u Minhenu ekipu Barselone rezultatom 4:0 (1:0) u prvom meču polufinala Lige šampiona.Golove za domaći tim postigli su Tomas Miler u 25. i 82, Mario Gomez u 49. i Arjen Roben u 73. minutu.Bajern je do vođstva došao u 25. minutu, kada je posle centaršuta Robena sa desne strane najviši u skoku bio Dante, koji je loptu spustio do strelca Milera. Bavarci su u drugom delu utakmice u potpunosti dominirali terenom, a prednost je udvostručio Gomez u 49. minutu, kada je sa pet metara lako savladao Viktora Valdesa.Holandski reprezentativac Roben je u 73. minutu postigao treći gol za Bajern. On je nakon solo prodora po desnoj strani sa pet metara lako savladao Valdesa. Konačan rezultat postavio je Miler u 82. minutu. Revanš meč biće odigran prvog maja u Barseloni.

TOK UTAKMICE BAJERN - BARSELONA93. minut - Kraj utakmice. Bajern je pobedio s 4:0!

90. minut - Utakmica je produžena za tri minuta.87. minut - Žuti kartoni za Švajnštajgera i Albu. Alba je loptom pogodio u glavu Robena.

GOLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!! Bajern vodi 4:0. GOLLLLLLLLL!!!!!!!!! 3:0 za Bajern. On je prevario odbranu Barselone, ali mu je Miler napravio blok i prostor ka golu, pošto je oborio Albu. Katalonci traže prekršaj, ali Kasai pokazuje na centar. Prva izmena u Bajernu. Gustavo ulazi u igru umesto Gomeza. Velika prilika za Bajern.

55. minut - Riberi je šutirao iz daljine, ali je lopta prošla pored gola Valdesa.52. minut - Miler iz daljine pokušava da iznenadi Valdesa, ali nema promene rezultata.

GOLLLLLLLLLL!!! 2:0 za Bajern Barselona bez pravih ideja u napadu, Fudbaleri Bajerna ponovo traže da sudija svira penal,
GOLLLLL!!!!!!!!!!!! Bajern vodi 1:0. mrežu Valdesa. - Domaći traže penal, pošto je lopta posle udarca Riberija pogodila u ruku igrača Barselone Pikea
Prvi korner za Barselonu. Bez prilike za postizanje gola Stadion: Alianc arena Glavni sudija: Viktor Kasai (Mađarska) žuti kartoni: Gomez 37, Martinez 46, Švajnštajger 87 - Bartra 39, Sančez 87, Alba 89, Inijesta 90 crveni kartoni: - BAJERN: Nojer, Lam, Boateng, Dante, Alaba, Martinez, Švajnštajger, Roben, Miler (od 83 Pizaro), Riberi (od 88 Šaćiri), Gomez (od 71 Gustavo). BARSELONA: Valdes, Alveš, Pike, Bartra, Alba, Ćavi, Buskets, Inijesta, Sančez, Mesi, Rodrigez (od 83 Vilja).