NEJMAR ODLEPIO: Brazilac potopio žutu podmornicu!

Nova pobeda Barselone

Barselona je posle velike borbe pobedila Viljareal s 2:1, a oba gola za Katalonce postigao je Nejmar

BARSELONA - Fudbaleri Barselone pobedili su na svom terenu ekipu Viljareala rezultatom 2:1 u 16. kolu španske Primere.Pobedu Kataloncima doneo je sjajni Nejmar, koji je postigao oba gola za ekipu sa Nou Kampa. Brazilac je dokazao da se nalazi u fantastičnoj formi, pošto je nedavno u Ligi šampiona postigao het-trik na meču sa Seltikom.Nejmar je u 30. minutu doneo vođstvo Barseloni, pošto je bio precizan sa penala. na 1:1 izjednačio je Musakio u 48. minutu. Konačan rezultat postavljen je u 68. minutu. Sančez je sjajno primio loptu u šesnaestercu gostiju, a onda je asistirao Nejmaru, koji je pogodio mrežu za konačnih 2:1.Barselona je prva na tabeli sa 43 boda, dok je Viljareal peti sa 28.