NESTVARNO! Ovako su se navijači kluba koji je MESI RAZBUCAO NA DELOVE poklonili Argentincu posle meča (VIDEO)

APLAUZ ZA MAJSTORA

Fudbaleri Barselone pobedili su u gostima Betis sa 4:1, a na ovom meču het-trik postigao je Lionel Mesi kome su se domaći navijači poklonili posle meča.

Gosti iz Katalonije su poveli pogotkom Mesija u 17. minutu sjajnim šutem iz slobodnog udarca, da bi isti igrač u drugom minutu sudijske nadoknade vremena povisio na 2:0.

Urugvajac Luis Suares je u 63. povisio na 3:0, a Betis je preko Lorena u 82. smanjio zaostatak.

Konačan rezultat postavio je Mesi u 85. minutu svojim trećim golom na meču.

Ali, malo je ko mogao da ostane ravnodušan na čarolije omalenog Argentinca, pa je po završetku meča ceo stadion ispratio gromoglasnim aplauzom.