SPARTAK SAVLADAO PARTIZAN: Crno-beli vodili a onda su sudije umešale prste i omogućile pobedu Moskovljanima (VIDEO)

pripreme

Fudbaleri Partizana izgubili su danas od Spartaka iz Moskve sa 3:2, u poslednjem kolu "Premijer kupa" u Dohi.

Partizan je prethodno pobedio Lokomotivu i izgubio od Rostova.

Spartak je na današnjem meču poveo u sedmom minutu golom Romana Zobnina, ali je deset minuta kasnije izjednačio Strahinja Pavlović.

Crno-beli su kontrolisali dešavanja na terenu i preko Sejdube Sume u 34. minutu stigli su do preokreta.

Međutim, nakon toga je u glavnoj ulozi na terenu bio sudija. Prvo je nakon protesta zbog nedosudjenog faula nad Sadikom crvene kartone pokazao Bibarsu Nathu i Savi Miloševiću, a potom je u 70. minutu prestrogo dosudio penal za Spartak koji je realizovao Ponse.

Prethodno je u 47. minutu izjednačenje Spartaku doneo Aleksander Sobolev.

KRAJ

70. minut - GOL! Moskovljani stižu do potpunog preokreta, sa bele tačke siguran je bio Ponce 3:2

47. minut - GOL! Spartak stiže do izjednačenja preko Soboleva 2:2

46. minut - Utakmica je nastavljena.

KRAJ 1. POLUVREMENA

PRVO POLUVREME

42. minut - Sudija je posle prigovora isključio Savu Miloševića ali i Bibarsa Natha kome je dodeljen drugi žuti karton na meču.

34. minut - GOL! Sumu je u kaznenom pronašao Sadik a ovaj se sjajno posle finte oslobodio čuvara i plasirao loptu u nebranjeni deo mreže gola Spartaka 1:2

16. minut - GOL! Na centaršut Natha najbolje se u kaznenom Spartaka snašao Strahinja Pavlović koji je bio najviši u skoku i loptu sproveo u mrežu. 1:1

7. minut - GOL! Spartak stiže do prednosti, strelac gola je Roman Zobnin 1:0

1. minut - Utakmica je počela.

Spartak: 32 Rebrov (G), 14 Džikija, 29 Kutepov, 2 Gigo, 92 Raskazov, 8 Til, 33 Kral, 47 Zobin, 6 Lukas, 9 Mirzov, 19 Ponce

Izmene: 98 Maksimenko, 25 Melgareho, 39 Maslov, 56 Gaponov, 38 Esčenko, 74 Markitesov, 7 Gulijev, 10 Bakaev, 77 Sobolev, 15 Glušenkov

TRENER: Domeniko Tedesko

Partizan: 88 Stojković (G), 23 Ostojić, 3 S.Pavlović, 73 Miletić, 72 Urošević, 6 Natko, 16 Zdjelar, 7 Tošić, 20 Suma, 11 Asano, 9 Sadik

Izmene: 85 N:Stevanović (G), 41 Popović (G), 5 Vujačić, 31 Brežančić, 19 Šćekić, 99 Smiljanić, 10 L.Pavlović, 80 F.Stevanović, 50 Marković, 27 Lakčević, 91 Matić

TRENER: Savo Milošević

U prethodna dva susreta crno-beli su ostvarili jednu pobedu posle penala i ubedljiv poraz od Roštova 1:3 te će u ovom meču sa još jednom ekipom iz Moskve tražiti novi trijumf ali u regularnom delu.

Takođe fudbaleri Partizana pred ovaj meč imaju motiv više jer bi pobedom od dva gola razlike uz nerešen ishod drugog duela između Lokomotive i Rostova i pobedu na penale ekipe iz Moskve, domogli trofeja na ovom turniru i novčane nagrade od 100 hiljada evropskih novčanica.