UZALUDNA MAJSTORIJA MILIJAŠA: Zvezda vodila 3:1 do 87. minuta, ali remizirala sa ruskim drugoligašem

Poslednja provera na Kipru

Fudbaleri Crvene zvezde igrali su nerešeno 3:3 (1:0) sa ruskim drugoligašem Volgarom u poslednjoj proveri na pripremama na Kipru.

Trener srpskog šampiona Miodrag Božović mahom je šansu pružio igračima koji se nisu izborili za mesto u prvom timu, a oni su uspeli da prokockaju vođstvo od 2:0 i 3:1.

Zvezda je povela golom Andrije Lukovića iz penala u 16. minutu, a njenu prednost duplirao je Predrag Sikimić u 54. Rusi su smanjili na 1:2 u 67. minutu, a onda je sedam minuta kasnije viđen najlepši potez utakmice. Povratnik među crveno-bele Nenad Milijaš pokazao je da i dalje zna da izvodi slobodnjake, bio je precizan sa 25 metara.

Međutim, Volgar je do izjednačenja stigao pogocima u 87. i 89. minutu posle penala i kornera.

U prvom poluvremenu najviše je pokazao mladi Luka Adžić, a u drugom najiskusniji Sikimić i Milijaš.

Sastav Zvezde: Supić - Srnić, Rendulić, Račić, Milošević - Milić, Poletanović, An. Luković, Adžić - Vujaklija, Pavkov.

U drugom poluvremenu igrali su i: Vučićević, Sikimić, Milijaš, Senić, Ilić i Romanić

Pre ove utakmice crveno-beli su pobedili Šopron i Olimpija sa po 1:0, Aris Limasol sa 3:1 i Zirku u generalnoj probi prvog tima sa 6:2.

Prvotimci, koji su bili u sastavu za duel sa Zirkom nisu putovali u 130 kilometara udaljenu Perivoliju, već su ostali u Pafosu, a rezervni sastav su sa tribina bodrili Filip Manojlović i Srdjan Plavšić.

Ekipa će se u Beograd vratiti u ponedeljak rano ujutro, a prvu utakmicu u nastavku sezone igraće protiv Novog Pazara kod kuće.