(VIDEO) IZ 1 U 2: Zvezda za 10 minuta dala OFK Beogradu 4 gola i stigla do prve pobede u sezoni

Neviđen preokret na Vračaru! Zvezda gubila 2:0, pa pobedila 6:2!

OFK Beograd je posle prvih 45 minuta vodio 2:0, ali je Zvezda na kraju stigla do ubedljive pobede od 6:2
1 / 3 Foto: Saša Pavlić Kurir

BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili u gostima ekipu OFK Beograda rezultatom 6:2 (0:2) u meču prvog kola Superlige Srbije.Utakmica je odigrana na stadionu Obilića na Vračaru u teškim uslovima, po veoma visokoj temperaturi, pa je sudija Srđan Jovanović u više navrata prekidao igru kako bi se igrači osvežili.OFK Beograd je posle prvih 45 minuta vodio golovima Andrića u 17. i Dražića u poslednjim trenucima prvog poluvremena. Zvezda je uoči početka drugog poluvremena ostala bez trenera pošto je zbog prigovora isključen Miodrag Grof Božović.Onda je usledio veliki preokret Crvene zvezde. Mbođ je u 48. minutu smanjio na 2:1, a Jović je u 51. izjednačio na 2:2. U 54. minutu dosuđen je penal za Zvezdu pošto je Planić u svom šesnaestercu oborio Vijeiru. Planić je dobio crveni karton, a Savićević je bio precizan sa 11 metara. Savićević je u 58. minutu povisio na 4:2. Parker je u 78. povisio na 5:2, a konačan rezultat postavio je isti igrač u 92.TOK UTAKMICE94. minut - Kraj utakmiceCrvena zvezda je pobedila 6:2.92. minut - GOLLL!!! Zvezda vodi 6:2Novi gol za Zvezdu. Ponovo se u strelce upisao Parker

85. minut - Primirala se igra u finišu utakmice80. minut - Šansa za OFK BeogradSjajna šansa za OFK Beograd, Dražić je izašao sam na Rajkovića, ali je golman Zvezde bio oprezan te pravovremenim istrčavanjem stigao do lopte pre rivala. 78. minut - Zvezda vodi 5:2!!!Novi gol za crveno-bele. Ovog puta u strelce se upisao Parker

72. minut - Igra se odvija na sredini terenaIgra kao da je stala pošto je Zvezda povela 4:2. Igra se odvija na sredini terena, bez pravih šansi, a kao igrači oba tima jedva čekaju da se meč završi

62. minut - Šansa za OFK BeogradSjajna šansa za "romantičare" da se vrate u igru. Jovanović je dobio sjajnu loptu u kazneni prostor, ispred sebe je imao samo Rajkovića, dugo je tražio rešenje kako da ga savlada, da bi na kraju loptu poslao preko gola.58. minut - Novi gol za Zvezdu!!!!Posle auta sa leve strane, lopta je stigla do Savićevića u kaznenom prostoru, on šutira snažno, lopta se odbija od jednog igrača OFK Beograda i ulazi u gol.

55. minut - GOLLL!!!Savićević je precizan sa penala 54. minut - Penal za Zvezdu! OFK sa igračem manje
51. minutu - GOLL!! Zvezda je izjednačila na 2:2!

48. minut - GOLLL!!! Zvezda je smanjila na 2:1!Posle centaršuta Ibanjesa sa leve strane, Mamadu Mbođ je bio usamljen na drugoj stativi i lako glavom zatresao mrežu.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme 45+3 - Kraj prvog poluvremena 45+2 - GOLLL!! OFK Beograd vodi 2:0
43. minut - Katai neprecizan iz slobodnog udarca

35. minut - Zvezda pokušava da izjednačiFudbaleri Crvene zvezde imaju inicijativu, a vicešampion Srbije još bez prave šanse za gol. Igrači Crvene zvezde pokušavaju iz dalje da iznenade Čupića, ali on zaustavlja sve njihove udarce27. minut - Čupić zaustavlja udarac JovićaPoluprilika za crveno-bele. Čupić lako zaustavlja udarac Jovića. Samo dva minuta kasnije slobodan udarac za Zvezdu, a Ibanjez sa oko 20 metara pogađa živi zid

25. minut - Zvezda traži penalFudbaleri Crvene zvezde tražili su penal u 25. minutu, posle duela Vijeire i jednog igrača romantičara u šesnaestercu domaćeg tima, ali je sudija pokazao da se meč nastavi.

22. minut - Sudija je dao tajm-autGlavni sudija ovog meča odlučio je da zbog velike vrućine da tajm-aut da bi se igrači osvežili17. minut - GOLLLL!!! OFK vodi 1:0!!Fudbaleri OFK Beograda poveli su protiv Zvezde. Andrić je iskoristio jednu dobar pas i iskosa zakucao je loptu u mrežu Rajkovića.

10. minut - Zvezda ima blagu inicijativu, ali i dalje bez golova 1. minut - Utakmica je počela

MEČ MOŽETE UŽIVO PRATITI OVDE Utakmica se igra po velikoj vrućini na stadionu Obilića na Vračaru.