(VIDEO) PROCENITE SAMI: Da li je Partizan oštećen protiv Novog Pazara?

Nikolić isključen, poništen gol Volkovu, nedosuđen penal nad Lazovićem

Partizan i Novi Pazar igrali su 1:1 u utakmici punoj incidenata i sudijskih grešaka

NOVI PAZAR - Glavni sudija meča 14. kola Superlige Srbije između Novog Pazara i Partizana, Vlado Glođović isključio je zbog protesta trenera crno-belih Marka Nikolića u 73. minutu.Nikolić je prethodno žestoko protestovao, pošto je Glođović poništio gol crno-belima. Marković je centrirao sa desne strane, a Volkov je skočio i glavom zatresao mrežu Novog Pazara.

Nikolić i Glođović su imali raspravu u finišu prvog poluvremena kada je trener Partizana tražio penal posle prekršaja nad Lazovićem. Navijači su potom gađali svim i svačim trenera Partizana kada je izlazio sa terena.

Navijači Novog Pazara su u prvom poluvremenu pogodili petardom Nikolića, a utakmica je na kraju završena bez pobednika, 1:1.