Prikaži najnovije vesti

Livescore/rezultati uživo

svi rezultati
  • Umaglesi Liga, Relegation Play...

    Shuqura Kobuleti

    1

    FC Sioni Bolnisi

    0
    Promene rezultata
  • Umaglesi Liga, Relegation Play...

    FC Dila Gori

    0

    Guria Lanchkhuti

    0
    Promene rezultata
  • Indonesia Soccer Championship...

    Bhayangkara Surabaya United

    1

    Semen Padang

    1
    Promene rezultata
  • UEFA Youth League, Group B

    Dynamo Kiev

    13:00

    Besiktas JK

    Promene rezultata
  • Lega Pro, Girone C

    Paganese Calcio 1926

    14:30

    Citta DI Siracusa

    Promene rezultata
  • Lega Pro, Girone C

    Virtus Francavilla Calcio

    14:30

    Urbs Sportiva Reggina 1914

    Promene rezultata
  • UEFA Youth League, Group A

    Paris Saint Germain

    15:00

    PFC Ludogorets Razgrad

    Promene rezultata
  • UEFA Youth League, Group A

    FC Basel

    16:00

    Arsenal FC

    Promene rezultata
  • Regionalliga Southwest

    Teutonia Watzenborn-Steinberg

    19:00

    Hessen Kassel

    Promene rezultata
  • Regionalliga Southwest

    Eintracht Trier

    19:00

    1. FC Kaiserslautern II

    Promene rezultata
  • Regionalliga Southwest

    SV Waldhof Mannheim

    19:30

    Stuttgarter Kickers

    Promene rezultata
  • Football League Trophy

    Doncaster Rovers

    20:00

    Blackpool FC

    Promene rezultata
  • Indonesia F5, Singles

    Takahashi, Yusuke

    0, 0, 0

    Drzewiecki, Karol

    0, 0, 0
  • Israel F17, Singles

    Weintraub, Amir

    1, 7, 4, 5, 1

    Pichler, David

    1, 6, 6, 6, 1
  • Egypt F36, Singles

    Sabanin, Yan

    0, 6, 3, 0, 0

    Statzberger, Thomas

    2, 7, 6, 2, 2
  • Cairo, Singles W-C10-EGY-47A

    Bourguignon, Madison

    2, 7, 6, 2, 2

    Kakuya, Akiho

    0, 5, 3, 0, 0
  • Solapur, Singles W-C10-IND-02A

    Ujjini, Preethi

    09:05

    Pribylova, Anastasia

  • Antalya, Singles W-C10-TUR-45A

    Rubbrecht, Antje

    1, 4, 6, 2, 1

    Novotna, Karolina

    1, 6, 2, 1, 1
  • Tunisia F35, Singles

    Pashayan, Daniel

    1, 7, 1, 1

    Semedo, Miguel

    0, 6, 4, 0
  • Tunisia F35, Singles

    Ribeiro Marcondes, Igor

    0, 4, 5, 0

    Chaix, Louis

    1, 6, 5, 1
  • Hammamet, Singles W-C10-TUN-34...

    Grammatikopoulou, Valentini

    2, 6, 6, 2, 2

    Rosca, Andreea Amalia

    0, 1, 4, 0, 0
  • Hammamet, Singles W-C10-TUN-34...

    Gavrila, Oana

    1, 6, 2, 1

    Curovic, Tamara

    0, 2, 4, 0
  • Hammamet, Singles W-C10-TUN-34...

    Khabibulina, Albina

    1, 6, 3, 1, 1

    Kilnarova, Monika

    1, 4, 6, 1, 1
  • Turkey F49, Singles

    Gore, Kaya

    2, 6, 7, 2, 2

    Mazo, Leonid

    0, 1, 5, 0, 0
  • Tel Aviv-Ramat Gan, Singles W-...

    Hondiashvili, Riva

    0, 0, 0, 0, 0

    Paigina, Marta

    2, 6, 6, 2, 2
  • Israel F17, Singles

    Lescure, Mick

    0, 4, 3, 0

    Lamble, John

    1, 6, 3, 1
  • Indonesia F5, Doubles

    Kusumo Putro I / Nugroho W A

    0, 3, 4, 0, 0

    Okamura I / Takeuchi K

    2, 6, 6, 2, 2
  • Israel F17, Singles

    Zemel, Yasha

    0, 3, 1, 0

    Gerritsen, Stephan

    1, 6, 3, 1
  • Czech Republic F12, Singles

    Reinwein, Sami

    1, 6, 3, 1

    Brtnicky, Filip

    0, 3, 5, 0
  • Czech Republic F12, Singles

    Pultr, David

    0, 2, 0, 0

    Huesler, Marc-Andrea

    0, 3, 0, 0
  • Nules, Singles W-C10-ESP-20A

    Cao, Siqi

    1, 6, 0, 1

    Stoica, Denise-Antonela

    0, 2, 0, 0
  • Nules, Singles W-C10-ESP-20A

    Fita Boluda, Angela

    0, 6, 0, 0

    Korashvili, Oleksandra

    1, 7, 0, 1
  • Nules, Singles W-C10-ESP-20A

    Atucha Gomez, Ainhoa

    0, 5, 0

    Pigossi, Laura

    0, 5, 0
  • Ortisei, Singles W-C10-ITA-19A

    Grimm, Chiara

    1, 6, 5, 1

    Huber, Luisa Marie

    0, 2, 0, 0
  • Czech Republic F12, Singles

    Gengel, Marek

    1, 6, 3, 1

    Poljak, David

    0, 3, 3, 0
  • Turkey F49, Singles

    Garanganga, Takanyi

    0, 5, 0

    Milovic, Zeljko

    0, 5, 0
  • Turkey F49, Doubles

    Geerts M / Merckx J

    0, 5, 0

    Gojo B / Krstev O

    0, 6, 0
  • Egypt F36, Doubles

    Ridout R / Willis M

    1, 6, 0, 1

    Gevel D / Koval O

    0, 3, 0, 0
  • Israel F17, Singles

    Cukierman, Daniel

    0, 4, 0

    Bulis, Mor

    0, 3, 0
  • Tel Aviv-Ramat Gan, Singles W-...

    Payet, Pauline

    0, 4, 0

    Nikolaev, Valeria

    0, 3, 0
  • Israel F17, Singles

    Leshem, Edan

    1, 6, 0, 1

    Shpindler, Itay

    0, 1, 0, 0
  • IPTL Mixed Doubles Matches

    Mirza S / Bopanna R

    1, 6, 1, 1

    Hingis M / Cuevas P

    0, 3, 0, 0
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-45A

    Burgic Bucko E / Eikeri U

    0, 5, 0

    Buczynska A / Vangelova A

    0, 2, 0
  • Turkey F49, Doubles

    Deviatiarov M / Joncour R

    0, 3, 0

    Aswat I / Johnson L

    0, 3, 0
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-45A

    Novcic A / Williams C

    0, 2, 0

    Akhalkatsi A / Chakhnashvili-Ranzinger M

    0, 3, 0
  • Egypt F36, Singles

    Onken, Julian

    0, 1, 0

    Zarichanskiy, Daniil

    0, 2, 0
  • Cairo, Singles W-C10-EGY-47A

    Gogol, Viktoriya

    0, 2, 0

    Codino, Fiona

    0, 0, 0
  • Egypt F36, Doubles

    Sood C / Sood L

    0, 2, 0

    Bava H / Drinic M

    0, 1, 0
  • Egypt F36, Doubles

    Chopra A / Samaha G

    0, 1, 0

    Abdel-Aziz M / Hossam Y

    0, 2, 0
  • Solapur, Doubles W-C10-IND-02A

    Palha N / Reddy S S

    0, 0, 0

    Chilumula N / Maheta E

    0, 0, 0
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-45A

    Frapolli C / Shakhraychuk A

    0, 0, 0

    Bhunu V / Stamatova J

    0, 1, 0
  • Tunisia F35, Singles

    Dijkhuizen, Marc

    0, 2, 0

    Ghasemi, Kooros

    0, 0, 0
  • Hammamet, Singles W-C10-TUN-34...

    Abdelouahid, Hind

    0, 0, 0

    Suvrijn, Jade

    0, 1, 0
  • IPTL Past Champion Singles Mat...

    Philippoussis, Mark

    0, 3, 0

    Johansson, Thomas

    0, 2, 0
  • Turkey F49, Singles

    Jandric, Darko

    11:10

    Beauge, Maxence

  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-45A

    Morderger T / Morderger Y

    11:10

    Lumsden M / Vanlangendonck E

  • Egypt F36, Doubles

    Dorozhkin S / Sazankov A

    11:10

    Hossam K / Sabry S

  • Tel Aviv-Ramat Gan, Singles W-...

    Rottmann, Nicole

    11:10

    Dmitrieva, Sofia

  • Tunisia F35, Singles

    Rodriguez, Cristian

    11:20

    Ouakaa, Aziz

  • Hammamet, Singles W-C10-TUN-34...

    Palcatova, Barbora

    11:20

    Brancaccio, Nuria

  • Hammamet, Singles W-C10-TUN-34...

    Ostlund, Fanny

    11:20

    Simic, Jelena

  • Hammamet, Singles W-C10-TUN-34...

    Ottomano, Sara

    11:20

    Arcidiacono, Federica

  • Israel F17, Singles

    Gidoni, Ben

    11:20

    Saraiva, Bernardo

  • Israel F17, Singles

    De Jager, Adriaan

    11:25

    Guez, David

  • Israel F17, Singles

    Barbosa, Romain

    11:25

    Zwillinger, Roy

  • Czech Republic F12, Singles

    Lootsma, Niels

    11:30

    Haliak, Mikalai

  • Nules, Singles W-C10-ESP-20A

    Saez Larra, Olga

    11:30

    Kuznetsova, Ksenia

  • Nules, Singles W-C10-ESP-20A

    Bordes Caselles, Silvia

    11:30

    Payola, Julia

  • Nules, Singles W-C10-ESP-20A

    MA, Shuyue

    11:30

    Perera Ros, Meritxell

  • Ortisei, Singles W-C10-ITA-19A

    Miklova, Barbora

    11:30

    Pislak, Manca

  • Ortisei, Singles W-C10-ITA-19A

    Saccani, Silvia

    11:30

    Stadler, Nina

  • IPTL Men Singles Matches

    Lopez, Feliciano

    11:30

    Berdych, Tomas

  • Czech Republic F12, Singles

    Mertl, Jan

    11:40

    Sikora, Adrian

  • Turkey F49, Doubles

    Dell'Elba V / Lenaerts Y

    11:55

    Frigerio L / Vilardo F

  • Turkey F49, Doubles

    Kapas A / Majchrowicz A

    12:00

    Chekhov A / Mazo L

  • Israel F17, Singles

    Johnson, Eric

    12:00

    Neuchrist, Maximilian

  • IPTL Men Doubles Matches

    Dodig I / Lopez F

    12:00

    Cuevas P / Nestor D

  • Czech Republic F12, Singles

    Kopriva, Vit

    12:05

    Pechala, Frantisek

  • Tel Aviv-Ramat Gan, Singles W-...

    Khazaniuk, Deniz

    12:05

    Tetruashvili, Ilana

  • Israel F17, Singles

    Paris, Joshua

    12:05

    Smilansky, Igor

  • Tunisia F35, Doubles

    Kanar J / Vibert F-A

    12:30

    Hassan M / Serrano Sanz L

  • Tunisia F35, Doubles

    Ferrari F / Labna R

    12:30

    Fournerie T / Tessa L

  • Tunisia F35, Singles

    Petrone, Alessandro

    12:50

    Baldi, Filippo

  • Tunisia F35, Singles

    Barranco Cosano, Javier

    12:50

    Perret, Loic

  • Hammamet, Singles W-C10-TUN-34...

    Bovy, Margaux

    12:50

    Spigarelli, Martina

  • Hammamet, Singles W-C10-TUN-34...

    Patrascu, Maria

    12:50

    Zhao, DI

  • Israel F17, Singles

    Kosec, Ivan

    12:50

    Bar, Dekel

  • Tel Aviv-Ramat Gan, Singles W-...

    Pietroiu, Ioana Diana

    12:55

    Hatouka, Yuliya

  • Israel F17, Singles

    Poplavskyy, Stanislav

    12:55

    Luetjen, Jonas

  • Qatar F5, Singles

    Altmaier, Daniel

    13:00

    Zayed, Mousa Shanan

  • Qatar F5, Singles

    Prechtel, Sebastian

    13:00

    O'Mara, Jonny

  • Qatar F5, Singles

    ALI Mutawa, Jabor Mohammed

    13:00

    Eremin, Edoardo

  • Qatar F5, Singles

    Fayziev, Sanjar

    13:00

    Cutuli, Mirko

  • Egypt F36, Doubles

    Igoshin A / Sabanin Y

    13:00

    Krivic I / Krivokuca N

  • Egypt F36, Doubles

    Khotkov O / Nedelko I

    13:00

    Chandrasekar A / Peranamallur C V

  • Egypt F36, Doubles

    Schmid M / Statzberger T

    13:00

    Rabas D / Ricci A

  • Egypt F36, Doubles

    Dzhavakian Y / Urrutia Fuentes L

    13:00

    Anand K / Bendre A

  • Cairo, Doubles W-C10-EGY-47A

    Abdel-Wahab F / Alhussein Abdel Aziz L

    13:00

    Gevel A / Starodubtsewa Y

  • Cairo, Doubles W-C10-EGY-47A

    Abdel Rahim S / Nunez I

    13:00

    Bourguignon M / Stepan C

  • Cairo, Doubles W-C10-EGY-47A

    JI X / Kalva B

    13:00

    Mihail D M / Stoilkovic A

  • Czech Republic F12, Singles

    Lazdins, Arturs

    13:00

    Veger, Filip

  • Nules, Singles W-C10-ESP-20A

    Said, Dalila

    13:00

    Carrillo Marin, Alba

  • Nules, Singles W-C10-ESP-20A

    Martinez Regalado, Eva

    13:00

    Hoste Ferrer, Claudia

  • Ortisei, Singles W-C10-ITA-19A

    Dario, Alessia

    13:00

    Piran, Alessia

  • Ortisei, Singles W-C10-ITA-19A

    Pinto, Giorgia

    13:00

    Zarytska, Anastasia

  • Czech Republic F12, Singles

    Paroulek, Tadeas

    13:10

    Hernych, Jan

  • Tel Aviv-Ramat Gan, Singles W-...

    Manilova, Maria

    13:30

    Kubareva, Anna

  • Tel Aviv-Ramat Gan, Singles W-...

    James, Akilah

    13:35

    Tahan, Maya

  • Israel F17, Singles

    Uzhylovsky, Vladimir

    13:35

    Muller, Alexandre

  • Hammamet, Doubles W-C10-TUN-34...

    Kulikova Y / Steur J M J

    14:00

    Magalhaes M / Quiterio L

  • Hammamet, Doubles W-C10-TUN-34...

    Melgers A / Mulder A

    14:00

    Cubranovic M / Quattrone C

  • Uruguay F2, Singles

    Linzer, Michael

    14:00

    Bancalari, Gonzalo

  • Uruguay F2, Singles

    Kohen, Alan

    14:00

    Ribeiro, Eduardo

  • Uruguay F2, Singles

    Aranguren, Francisco

    14:00

    Zormann DA Silva, Marcelo

  • Tunisia F35, Doubles

    Kekercheni F / Oliveira G

    14:20

    Cungu R / Semedo M

  • Tunisia F35, Doubles

    Cunha Silva F / Ribeiro Marcondes I

    14:20

    Dvorak N / Portmann K

  • Hammamet, Doubles W-C10-TUN-34...

    Alves C M R / Curovic T

    14:20

    LO Pumo M / Njoze M

  • Hammamet, Doubles W-C10-TUN-34...

    Kilnarova M / Potocnik N

    14:20

    Rosca A A / Tatarus G N

  • Israel F17, Singles

    Fortuna, Claudio

    14:20

    Patael, Ben

  • Dominican Republic F2, Singles

    Romboli, Fernando

    14:30

    HU, Nicholas S

  • Qatar F5, Singles

    Zayid, Mubarak Shannan

    14:30

    Blancaneaux, Geoffrey

  • Qatar F5, Singles

    Testoni, Cesar

    14:30

    Shannan Alharrasi, Abdullah

  • Qatar F5, Singles

    Oervad, Frederik

    14:30

    Crepatte, Baptiste

  • Qatar F5, Singles

    Marsalek, James

    14:30

    Borsos, Gabor

  • Czech Republic F12, Doubles

    Kowalczyk M / Walkow S

    14:30

    Bolardt A / Polacek L

  • Nules, Doubles W-C10-ESP-20A

    Burillo Escorihuela I / Parrizas-Diaz N

    14:30

    Fiquet T / Sanz-Llaneza Fernandez A

  • Nules, Doubles W-C10-ESP-20A

    Teixido Garcia A / Teixido Garcia M A

    14:30

    Herrero Linana A / Sharifova K

  • Ortisei, Singles W-C10-ITA-19A

    Marchetti, Giorgia

    14:30

    Bandecchi, Susan

  • Dominican Republic F2, Singles

    Romboli, Fernando

    14:30

    HU, Nicholas S

  • Dominican Republic F2, Singles

    Mina, Gianni

    14:30

    Bensoussan, Samuel

  • Dominican Republic F2, Singles

    Galarza, Juan Ignacio

    14:30

    Johns, Collin

  • Czech Republic F12, Singles

    Vejvara, Lukas

    14:40

    Konecny, Michal

  • Nules, Doubles W-C10-ESP-20A

    Bordes Caselles S / Vicens Mas R

    15:00

    MA S / Zheng W

  • Nules, Doubles W-C10-ESP-20A

    Garcia Molina N / Tena Guzman L

    15:00

    Fita Boluda A / Wallace I

  • Chile F6, Singles

    Capalbo, Franco

    15:00

    Ameal, Juan Ignacio

  • Chile F6, Singles

    Yamacita, Fernando

    15:00

    Saavedra-Corvalan, Cristobal

  • Chile F6, Singles

    Aboian, Leonardo

    15:00

    Hernandez Rojas, Diego Nicolas

  • Chile F6, Singles

    Urzua-Rivera, Ricardo

    15:00

    Montero, Jorge

  • Ortisei, Singles W-C10-ITA-19A

    Bozinovic, Sandra

    15:00

    Bronzetti, Lucia

  • La Paz, Singles W-C10-BOL-02A

    Drozd Pereira, Erika

    15:00

    Naya, Guillermina

  • La Paz, Singles W-C10-BOL-02A

    Teodoro De Oliveira, Lara Isis

    15:00

    Ferreira Caputo, Giovanna

  • La Paz, Singles W-C10-BOL-02A

    Perez-Garcia, Paula Andrea

    15:00

    Giangreco Campiz, Camila

  • La Paz, Singles W-C10-BOL-02A

    Ekert, Magdalena

    15:00

    Bosio, Victoria

  • Uruguay F2, Singles

    Ficovich, Juan Pablo

    15:30

    Carraro, Luciano

  • Uruguay F2, Singles

    Zukas, Matias

    15:30

    Acosta, Dario

  • Uruguay F2, Singles

    Kestelboim, Mariano

    15:30

    Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas

  • Ortisei, Singles W-C10-ITA-19A

    Giovine, Claudia

    16:00

    Waltert, Simona

  • Qatar F5, Doubles

    Cutuli M / Prechtel S

    16:00

    Longo M / Strokan A

  • Qatar F5, Doubles

    BAI Y / Wang Aox

    16:00

    Eremin E / Ocleppo J

  • Qatar F5, Doubles

    Altmaier D / Fayziev S

    16:00

    Hampel L / Ofner S

  • Qatar F5, Doubles

    Lynch K / Ramanathan R

    16:00

    Gawron M / Nowak M

  • Nules, Doubles W-C10-ESP-20A

    Atucha Gomez A / Versteeg K

    16:00

    Puig Caballero B / Safont Branchadell R

  • Nules, Doubles W-C10-ESP-20A

    Huerta Gallardo I / Mecho Hernandez P

    16:00

    Bouzo Zanotti N / Kuznetsova K

  • Ortisei, Singles W-C10-ITA-19A

    Giovine, Claudia

    16:00

    Waltert, Simona

  • Dominican Republic F2, Singles

    Endara, Ivan

    16:00

    Nunez, Pablo

  • Dominican Republic F2, Singles

    Rodriguez, Matthew

    16:00

    Sant'Anna, Bruno

  • Czech Republic F12, Doubles

    Hernych J / Stepanek A

    16:10

    Nouza P / Skoch D

  • Chile F6, Singles

    Gerini, Tomas

    16:30

    Rodriguez Taverna, Santiago FA

  • Chile F6, Singles

    Malla, Bastian

    16:30

    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo

  • Chile F6, Singles

    Miele, Andre

    16:30

    Sakamoto, Pedro

  • Ortisei, Doubles W-C10-ITA-19A

    Dario A / Visentin E

    16:30

    Miklova B / Pislak M

  • La Paz, Singles W-C10-BOL-02A

    Rodriguez, Victoria

    16:30

    Perez Garcia, Maria Paulina

  • La Paz, Singles W-C10-BOL-02A

    Kurata, Nathaly

    16:30

    Cozzi, Daniela

  • La Paz, Singles W-C10-BOL-02A

    Birnbaumer, Hortencia

    16:30

    Loria Pereyra, Liria

  • Uruguay F2, Singles

    Luz, Orlando

    17:00

    Hidalgo, Gabriel Alejandro

  • Uruguay F2, Singles

    Gutierrez, Oscar Jose

    17:00

    Vilaro, Alejo

  • Chile F6, Singles

    Lipovsek Puches, Tomas

    18:00

    Tabilo, Alejandro

  • Chile F6, Singles

    Moreno, Federico

    18:00

    Faletto Ureta, Bruno Luca

  • Ortisei, Singles W-C10-ITA-19A

    Chiesa, Deborah

    18:00

    Proese, Natalie

  • Ortisei, Doubles W-C10-ITA-19A

    Giaquinta C / Piran A

    18:00

    Hopfgartner J / Saccani S

  • USA F40, Singles

    Chappell, Nick

    18:00

    Carter, Andrew

  • USA F40, Singles

    E Gracia, Jose

    18:00

    Ollert, Lukas

  • USA F40, Singles

    Spencer, Wil

    18:00

    Lock, Benjamin

  • Uruguay F2, Singles

    Villanueva, Gonzalo

    18:00

    Felder, Marcel

  • La Paz, Singles W-C10-BOL-02A

    Rodrigues Dos Santos, Rafaela

    18:00

    Gatica, Barbara

  • La Paz, Singles W-C10-BOL-02A

    Peus, Ryan

    18:00

    Gutierrez, Lucia

  • La Paz, Singles W-C10-BOL-02A

    Romero, Camila

    18:00

    Silva Aragon, Claudia Marcela

  • Uruguay F2, Singles

    Callarami, Matias

    18:30

    Sorgi, Joao Pedro

  • Uruguay F2, Singles

    Arus, Rodrigo

    18:30

    Cantero, Gaston Ezequiel

  • Dominican Republic F2, Doubles

    Galarza J I / Romboli F

    19:00

    SAO Thiago I / Turini T

  • Dominican Republic F2, Doubles

    Dischinger E / Sant'Anna B

    19:00

    Bensoussan S / Mina G

  • Chile F6, Singles

    Juarez, Facundo

    19:30

    Barrios Vera, Marcelo Tomas

  • Chile F6, Singles

    Agamenone, Franco

    19:30

    Nunez Leal, Victor

  • Chile F6, Singles

    Grimolizzi, Gaston-Arturo

    19:30

    Paz, Juan Pablo

  • Ortisei, Doubles W-C10-ITA-19A

    De Vito C / Ragona S

    19:30

    Bronzetti L / Hofer V

  • Ortisei, Doubles W-C10-ITA-19A

    Palkina Ulukan K / Remondina A-G

    19:30

    Stadler N / Waltert S

  • La Paz, Doubles W-C10-BOL-02A

    Birnbaumer H / Ferreira Caputo G

    19:30

    Craciun A / La Fuente Strassburger D A

  • La Paz, Doubles W-C10-BOL-02A

    Drozd Pereira E / Martinich I

    19:30

    Perez Garcia M P / Perez Garcia P A

  • USA F40, Doubles

    Kopinski T / Lawson A

    20:00

    Hopkins D / Kylar K

  • USA F40, Doubles

    Vega Q / Zhu M

    20:00

    Lovett K / Pasha N

  • Dominican Republic F2, Doubles

    Johns C / Treyz B

    20:30

    Juksa D / Zhurbin A

  • Dominican Republic F2, Doubles

    Britto L / Nakagawa N

    20:30

    Callahan H / HU N S

  • Dominican Republic F2, Doubles

    Johns C / Treyz B

    20:30

    Juksa D / Zhurbin A

  • Chile F6, Singles

    Saez, Juan Carlos

    21:00

    Olivieri, Genaro Alberto

  • Chile F6, Singles

    Egea, Franco Emanuel

    21:00

    Wurth Mac-Leay, Karl William

  • Chile F6, Singles

    Vernier, Michel

    21:00

    Bruna, Esteban

  • Uruguay F2, Singles

    Xiviller, Nicolas

    21:15

    Santos, Nicolas

  • USA F40, Doubles

    Gosea F F / Silverman C

    22:00

    Carter A / Santiago M

  • USA F40, Doubles

    Knaff A / Poullain L

    22:00

    Galloway R / Lammons N

  • USA F40, Doubles

    Ignat D C / Spencer W

    22:00

    Rhoden C / Statham J

  • Dominican Republic F2, Singles

    Reese, Hunter

    22:00

    Olivares, Jose

Top lista

Više

Video na Kuriru

Više

Anketa

Šta će uraditi Srbija sa Slavišom Kokezom na čelu Fudbalskog saveza?

Prati Kurir na Facebooku

Adria media preporuke