IZVINJENJE TOTENHEMA: U toku je istraga, uhapšeni su svi koji su uleteli na teren

Incident u Londonu

Utakmica na stadionu Vart Hart Lejn u Londonu bila je nekoliko puta prekidana u prvom poluvremenu zbog upada navijača

LONDON - Fudbalski klub Totenhem uputio je izvinjenje zbog prekida utakmice sa Partizanom u 5. kolu Lige Evrope.Utakmica na stadionu Vart Hart Lejn u Londonu bila je nekoliko puta prekidana u prvom poluvremenu zbog upada navijača. Trojica navijača, koji su u različitim razmacima uleteli na teren, nosili su istu majicu s natpisom "Basbud FC" i želeli su da se fotografišu sa domaćim igračima, odnosno da naprave selfi. Kada je treći navijač uleteo na teren sudija Jevgenij Aranovski iz Ukrajine poslao je u 42. minutu igrače u svlačionicu, a utakmica je nastavljena pošto je organizator meča Totenhem obećao da više neće biti incidenata. Sponzor Totenhema je demantvao da je učestvovao u prekidu meča.

"Policija je uhapsila trojicu navijača koji su uletanjem na teren izazvali prekid utakmice. U toku je istraga. Čim budemo imali konkretne informacije, obavestićemo javnost. Izvinjavamo se navijačima zbog prekida, koji je izazvalo potpuno neprihvatljivo ponašanje", saopštio je Totenhem.Totenhem je pobedio 1:0.